KOSTAŞ -

KOSTAŞ -
KOSTAŞ -
Ailemizin teyzesi Ayşe Teyze'yi Yenişehir Mağazamızda ağırladık ve müşteri sohbetleri yaptık.
Prima işbirliği ile çocuk muayenesi günleri yapılmış ve her kontrole gelen çocuk müşterilere derece armağan edilmiştir.
KOSTAŞ GIDA, personeli hep beraber bir restoranda yemekli toplantı gerçekleştirdi ve başarılı 12 personeline ödüller dağıttı.
KOSTAŞ GIDA Haziran ve Ağustos ayları arasında 2500 aşan bir rakamda müşterisine bedelsiz alış verişler yaptırdı.
KOSTAŞ GIDA, VEREM SAVAŞ DERNEĞİ ile fakir ve yoksullara yardımda bulundu.
KOSTAŞ GIDA , sosyal sorumluluk çerçevesinde VEREM SAVAŞ DERNEĞİ ile yaptığı çalışmalarda fakir ve yoksul insanlara yardımlarda bulundu.
Çocuk müşterilere özel hediye...
KOSTAŞ GIDA çocuk müşterilerine özel yaptırdığı KOSTAŞ logolu topları dağıttı.

KOSTAŞ -
Ad Soyad
E-Mail


Müşteri Kartı
Firmamız 2004 yılından beri devamlı müşterilerine ‘’KOSTAŞ MÜŞTERİ KARTI’’ ‘nı dağıtmaktadır. Bu kart her geçen gün müşterine daha fazla kazandırmakta , devamlı kullanıldığında alış –veriş oranındaki yükselmeye paralel olarak müşteri kazancı da artmaktadır. Kart kullanan müşterilerimiz zaman zaman biriken puanlarını firmamızda kullanarak ev bütçelerine katkıda bulunmakta veya puan oranında bedava akaryakıt kazanmaktadır. Müşteri kartı kullanan müşterilerimiz ayrıca dönem dönem yüksek oranlarda ürün indirimlerinden faydalanmaktadır. Bu kart ve beraberinde kazandırdıklarıyla ilgili firma yönetimimiz sürekli çalışmakta ve önümüzdeki günlerde yeni kampanyalar ile müşterisine kazandırmayı amaçlamaktadırlar. Ayrıca kurumsal manada vergi numaralı dediğimiz özel firma müşterisine de ayrı bir kart vererek kasalarda tüm alış- veriş toplanma anında özel iskontolar uygulamaktadır. Bu toplu alış veriş sonucunda kurumsal müşterimiz ürünleri raf fiyatlarının daha altında almakta ve işletme bütçesine katkı sağlamaktadırlar. KOSTAŞ GIDA bu manada müşterisinden kazandığını , müşterisiyle paylaşarak daha sıcak bir ortamın doğmasına sebep olmaktadır. ‘’KOSTAŞ MÜŞTERİ KARTI ‘’ ‘na firmamız şubelerinde doduracağınız bir form ile ÜCRETSİZ olarak sahip olabilirsiniz. Eskiyen kartlar firmamız şubelerinde ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir. Kayıp kart sahipleri ise 3,00 TL karşılığında kartlarını yenileyebilirler. 
Görüntülenme Sayısı: 13852 Son Güncelleme: 07.09.2010 12:40:04