KOSTAŞ -

KOSTAŞ -
KOSTAŞ -
Ailemizin teyzesi Ayşe Teyze'yi Yenişehir Mağazamızda ağırladık ve müşteri sohbetleri yaptık.
Prima işbirliği ile çocuk muayenesi günleri yapılmış ve her kontrole gelen çocuk müşterilere derece armağan edilmiştir.
KOSTAŞ GIDA, personeli hep beraber bir restoranda yemekli toplantı gerçekleştirdi ve başarılı 12 personeline ödüller dağıttı.
KOSTAŞ GIDA Haziran ve Ağustos ayları arasında 2500 aşan bir rakamda müşterisine bedelsiz alış verişler yaptırdı.
KOSTAŞ GIDA, VEREM SAVAŞ DERNEĞİ ile fakir ve yoksullara yardımda bulundu.
KOSTAŞ GIDA , sosyal sorumluluk çerçevesinde VEREM SAVAŞ DERNEĞİ ile yaptığı çalışmalarda fakir ve yoksul insanlara yardımlarda bulundu.
Çocuk müşterilere özel hediye...
KOSTAŞ GIDA çocuk müşterilerine özel yaptırdığı KOSTAŞ logolu topları dağıttı.

KOSTAŞ -
Ad Soyad
E-Mail


Tarihçe
Firmamız yaklaşık 50 yıla yakın bir süredir bölgemizde kendi alanı olan gıda ve ihtiyaç maddeleri satışında  başarılı bir süreç geçirmiştir. 

Ticari  yaşamına İzmit’tin meşhur çarşıbaşı denen helva ve şarkütericiler bölgesinde tezgahtarlıktan başlıyan kurucumuz Salih CANKAN tarafından değişen ülke şartları göz önüne alınarak  bu günlere getirilen firmamızın ilk mağazası İzmit merkezinde faaliyete geçmiş ve 8 personeliyle hizmet vermiştir. 


1996 yılında yapımı biten kotko toptancılar sitesi girişinde 800 m2 alanda ikinci şubesini açmıştır. Bu adreste daha çok toplu tüketim tarzıyla çalışan mağazamız zamanla bölgesel değişimler nedeniyle işlerini geliştirmiş ve parekendeye de açılmıştır.
Toptan satışın verdiği yüksek satın alma gücü, dinamik yapısını perakende satış alanında da geliştiren firmamız geçmişten gelen güvenilirlik ve uygun fiyat politikasını bölgesinde birleştirerek birçok üretici ve imalatçı firmanın ilk tercihlerinden olmayı başarmıştır. Müşteri ve çalışanına verdiği önemle devamlı büyüyen firmamız, müşteri servisi konusunda da bölgesinde örnek bir kuruluş olmayı başarmıştır. Sattığı ürünlerde yerli ve bölgesel üretim yapan firmalara önem vermiş, bu firmalara ayrı bir destek sağlamıştır. Kendi alım gücüne ait özel fiyatlı ürünleri kendisi yine ilk elden alarak fason üretim yaptırmış ve KOSTAŞ kalitesiyle müşterilerinin beğenisine sunmuştur.  

Ülkemizin belli dönemlerde geçirdiği ekonomik krizlerin neticesinde, emin adımlarla ve kendine has geliştirdiği statejilerle ayakta kalmayı başarmıştır. 1999 yılında yaşadığımız depremde büyük mal kaybına maruz kalmasına rağmen, yılmamış,  çalışmış ve hiçbir yerden yardım almadan işlerini  toparlamayı bilmiştir.

2007 yılında inşaatı tamamlanan ve şehrimizin yeni gelişim bölgesi olan yenişehir yahya kaptan semtinde 800 m2 lik yeni  mağazasını da bünyesine katarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır. Kostaş güleryüzlülüğü ve hizmet kalitesinden hiçbir zaman taviz vermemiş, bu nedenle her mağazasında aynı standartları sağlamaya özen göstermiştir.
Bu şubeyle beraber bugün kapalı alanı 1000 m2 olan merkez deposuyla , 75 çalışanıyla 10.000’e yaklaşan ürün çeşidiyle , tüm birimlerinde kullandığı teknolojisiyle , 6 servis aracıyla  İzmit şehrinde hizmet vermeye devam etmektedir. 

Kurumsallaşma yolunda sürekli çalışmalar yapan firmamız,  siz değerli çalışan ve müşterilerimizle daha büyük projelere ve işletmelere ulaşmak için yorulmadan çalışmaktadır.
 
Görüntülenme Sayısı: 7553 Son Güncelleme: 07.09.2010 09:54:17